Vartotojo susitarimo salygos

TAMSUBAISU – SLĖPYNĖS TAMSOJE ŽAIDIMO TAISYKLĖS:

Žaidimo dalyvių praleistas laikas TamsuBaisu pradedamas fiksuoti nuo registracijoje pateikto rezervacijos laiko. Jei klientas neatvyko arba pavėlavo, pinigai už žaidimą nėra grąžinami, papildomas laikas nepridedamas.

Įprasta scenarijaus trukmė yra 90 minučių (30 min instruktažas, 60 min žaidimas). Atskiru susitarimu gali būti suderintas kitos trukmės žaidimo laikas.

Registracijoje nurodytas žaidimo scenarijus gali būti keičiamas priklausomai nuo aplinkybių.

Instruktažo metu žaidėjai užsideda vienkartines kepurėles (dėl higienos), akinius ir šalmus (dėl saugumo). Kai visi pasiruošia, pasinaudoja tualetu, nusifotografuoja atminimui, prasideda žaidimas. Pačio žaidimo trukmė – 60 min.
Žaidimas vyksta aklinoje tamsoje.
Žaidimo dalyviai iki 10 metų turi būti lydimi suaugusiojo (raginame tėvus lydėti vaikus nemokamai, jei galimybės nėra, siūlome administratorių palydą kaip papildomą paslaugą)

Žaidimo dalyvis gali išeiti iš TamsuBaisu žaidimo, į kamerą rankomis parodžius “T” (timeout) ženklą.

DRAUDŽIAMA:

Esant chroniškoms ligoms (širdies, psichikos, epilepsijai, plaučių, klaustrofobijai ir t.t.), žaidime dalyvauti griežtai DRAUDŽIAMA!

Draudžiama bėgioti, šokinėti, lipti ant sienų, remtis į sienas ar bandyti pasiekti sienų viršų, daryti staigius judesius, stumdyti vienas kitą

Draudžiama nusiimti akinius ir/arba šalmą.

Draudžiama naudotis telefonais, žibintuvėliai, išmaniais laikrodžiais bei kitomis apšvietimo priemonėmis.

Pagal bendras priešgaisrines saugos taisykles draudžiama naudotis žiebtuvėliais, degtukais, žvakėmis.

Draudžiama laužyti, plėšyti žaidimo inventorių.

Jeigu žaidžiate su personažu, turite elgtis atsakingai. Draudžiama prieš juos naudoti bet kokią fizinę jėgą, agresiją.

ŽAIDĖJAI:

Žaidime gali dalyvauti komanda iki 25 žaidėjų. Žaidimo scenarijus priklauso nuo žaidėjų skaičiaus ir žaidėjų pageidavimų.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius nuo 10 metų. Jaunesni vaikai gali dalyvauti žaidime tik su suaugusiųjų (18+) palyda. Jauniausiems vaikams (iki 8 metų) siūlome stebėti žaidimą per naktinio matymo kameras instruktažo kambaryje.

REKOMENDACIJOS ŽAIDIMO DALYVIAMS:

TamsuBaisu administracija rekomenduoja planuojantiems pramogauti žaidėjams įsitikinti, kad jų sveikatos būklė leidžia naudotis jame teikiamomis paslaugomis.

Atsižvelgiant į konkrečių žaidėjų fizinę ar psichinę būklę, tam tikros TamsuBaisu programos dalyviams gali būti nerekomenduojamos.

Žaidimo dalyviams primygtinai rekomenduojama į TamsuBaisu nesinešti brangių ir vertingų daiktų (papuošalų, grandinėlių, žiedų, auskarų, laikrodžių, mobilių telefonų ir pan.), kurie gali būti pamesti.

KITA BENDRA INFORMACIJA:

Atsižvelgiant į žaidimo pobūdį ir dalyvių saugumą, TamsuBaisu įrengta filmavimo sistema. Video įrašai saugomi 1 mėnesį ir naudojami užsakius „video-klipo“ paslaugą arba ginčams spręsti LR teisės aktų nustatyta tvarka.

TamsuBaisu administracija pasilieka teisę vaizdo įrašus/nuotraukas su dalyviais naudoti interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, kataloguose, parodose ir konkursuose, žiniasklaidos priemonėse ir kituose leidiniuose, rašant apie Slėpinės Tamsoje.

Įėję į TamsuBaisu patalpas, paltus ir striukes žaidimo dalyviai palieka ant pakabų, o visus asmeninius daiktus gali sudėti į specialiai visai komandai skirtą saugyklą.

Rekomenduojama vilkėti patogiais, judesių nevaržančiais laisvalaikio rūbais, avėti patogius batus žema pakulne. Geriausiai tinka viršutinė dalis ilgomis rankovėmis ir kelnės. Žiemos sezonu patalpos šildomos.

TamsuBaisu galite išsinuomoti švenčių kambarį. Nuomos sąlygos ir mokesčio dydis pateikiamos užsakant paslaugą.

Neatvykus į žaidimą, jį nutraukus ar atvykus ne visiems žaidėjams, avansas nėra grąžinamas.

Dingus asmeniniams daiktams, žaidimo dalyviams privaloma nedelsiant kreiptis į bet kurį TamsuBaisu administracijos darbuotoją. Žaidimo dalyvių pamesti ir vėliau kitų dalyvių ar Tamsubaisu darbuotojų surasti daiktai perduodami operatoriui.
Daiktai nuožiūra saugomi TamsuBaisu patalpose (klientas informuojamas apie radimą), arba perduodami policijai LR teisės aktų nustatyta tvarka.

PRAŠOME YPATINGAI ATKREIPTI DĖMESĮ:

Į TamsuBaisu neįleidžiami asmenys, apsvaigę nuo alkoholio, narkotikų ar kitų psichotropinių medžiagų.

TamsuBaisu teritorijoje griežtai draudžiama rūkyti, vartoti alkoholį ir bet kokius narkotikus.

Atrakciono Administratoriui pastebėjus nors vieną iš dalyvių vartojant bet kokį alkoholį (net ir alų), iš žaidimo bus pašalinta visa komanda.

Už bet kokį šių taisyklių pažeidimą Administratorius turi teisę sustabdyti visos komandos žaidimą, be galimybės grąžinti sumokėtus pinigus už jį.

Žaidimo dalyviai privalo nedelsdami palikti Tamsubaisu patalpas, jeigu to reikalauja Tamsubaisu administratorius.

ATMINKITE, KAD PATYS ESATE ATSAKINGI UŽ SAVO IR KITŲ SLĖPYNIŲ TAMSOJE ŽAIDIMO DALYVIŲ SAUGUMĄ!