BYLA
detektyvinis žaidimas

Kas tai?

BYLA
detektyvinis žaidimas

Tai intelektualus, komandinis, detektyvinis žaidimas online. Žaidimo siužetai pristatomi kaip Byla Nr. 1, Byla Nr. 2, Byla Nr. 3 ir t.t. Vieno žaidimo metu išnarpliojama viena Byla.

Sužaisti galima dviem būdais:
1. Iš anksto užsiregistruoti ir sudalyvauti viešame žaidime, kuris vyksta kiekvieną penktadienį.
2. Užsakyti privatų renginį. Toks būdas tinka įmonės kolektyvui, gimtadieniui, šeimos šventei arba tiesiog pasibūti su draugaisKomanda

Online formatas suteikia galimybę susitikti komandos žaidėjams iš skirtingų šalių ir miestų. Jums reikės 4-6 draugų, kompiuterio, interneto ir Zoom programos.

Eiga
ir
Žaidimo tikslas

Detektyvų komandoms išduodami video siužetai iš nusikaltimo vietos, įtariamųjų bylos, apklausų garso takeliai, medicininės ekspertizės išvados.
Tikslas – atskleisti nusikaltimą.
Laimi ta detektyvų komanda, kuri teisingai įvardins nusikaltėlį ir pateiks daugiausiai nusikaltimo įrodymų.

Kaip vyksta žaidimas?

Žaidimą sudaro 3 raundai po 30 minučių, kurių metu detektyvų komandos keliaus į atskiras virtualius kambarius pasitarti. Po kiekvieno raundo, komandos pateiks savo versiją ir nusikaltimo motyvą.

1 raundas

Gausite vaizdo įrašą iš nusikaltimo vietos, kiekvieno įtariamojo bylą, papildomą informaciją.

2 raundas

Gausite visų įtariamųjų garso įrašus iš apklausų ir turėsite galimybę jų pasiklausyti.

3 raundas

Gausite medicininės ekspertizės išvadas, papildomus įkalčius. Surinksite visus įrodymus į vieną visumą ir pateiksite galutinį verdiktą.
Žaidimo finalas – sužinosite tiesą, kas iš tiesų įvyko. O organizatoriai paskaičiuos balus ir apdovanos nugalėtojų komandą.

Bylos

BYLA Nr. 1

NUŽUDYMAS PSICHIATRIJOS SKYRIUJЕ

4-6 žm.
120 min.
Online
N-18

Į skyrių paskambino po vidudienio. Psichiatrijos ligoninė yra miesto pakrašty, ją senai jau reikėjo uždaryti. Personalas – tik med.seslė, sanitaras ir valytojas. Vyr gydytojas - nevykėlis, nieko nepasiekęs per savo karjerą. Pacientams nuoširdi užuojauta.

Auka – med.seselė Elizabet Riz – simpatiška blondinė, aptikta savo kraujo baloje. Šalia jos gulėjo sanitaras, apsvaigintas raminamaisiais.

Case 1

BYLA Nr. 2

ANONIMINIŲ ALKOHOLIKŲ KLUBAS

4-6 žm.
120 min.
Online
N-18

Turtuoliai irgi verkia. Jiems irgi būna žiauriai sunku. Skystablauzdžiai griebiasi viskio taurės. Nes tik jis gali palengvinti kančias. Alkoholis kaip ir mirtis - visi lygūs. Juk mes visi žmonės.

Privati daktaro Choum`o klinika „Vilties namai“, vieta, į kurį plūsta pasiklydusios sielos, tikėdamosios kuo greičiau išsilaisvinti nuo savo ydų. Lankytojų skaičius neviršija net devynių žmonių. Dabar dar vienu lankytoju tapo mažiau.

Case 2

BYLA Nr. 3

NUŽUDYTI ANGLIŠKAI

4-6 žm.
120 min.
Online
N-18

Turtuoliai taip pat miršta. Tačiau dažniau nuo pavydžių žmonių ir konkurentų rankų. Skrudžų šeimos namai yra išskirtiniai. Tai angliško stiliaus pilis su didžiule teritorija. Jų pavardė žinoma visiems, nes pusė miesto nekilnojamojo turto priklauso jiems.

Warrenas Skrudžas, šeimos galva, yra nepaprastas ir gan bjaurus žmogus. Aukštuomenėje jis buvo žinomas kaip pokštautojas, niekšiškų išdaigų mėgėjas. Tąkart likimas iškrėtė jam nemalonų pokštą. Warrenas mirė kai visa šeima drauge pietavo.

Case 3

BYLA Nr. 4

PABĖGIMAS IŠ KALĖJIMO

4-6 žm.
120 min.
Online
N-18

„DarkWood“ - griežčiausio režimo kalėjimas. Kalėjimas, į kurį niekas nenorėjo papulti. Ilgi tamsūs koridoriai, neįveikiamos grotos, storos sienos, šalti karceriai ir „maloniausi“ kaimynai - žudikai, prievartautojai, narkotikų platintojai ir kiti niekšai.

Ir kaip iš šitos tvirtovės tris metus iš eilės pabėga kaliniai?

Case 4

Kodėl verta žaisti?

  • Tapsite sumaniuoju detektyvu.
  • Gausite iššūkį ir mankštą smegenims.
  • Smagiai ir turiningai praleisite laiką su draugais.
  • Patirsite begalę emocijų.
  • Įveiksite karantino „depresiją“.

Registracijos taisyklės

Žaidime dalyvauja virtualios komandos iš skirtingų šalių, miestų, namų. Rekomenduojamas komandos narių skaičius – 4-6 žaidėjai. Būtina išankstinė registracija:
  • Komandos pavadinimas,
  • Komandos kapitono kontaktai,
  • Dalyvaujančių kompiuterių kiekis,
  • Žaidėjų skaičius komandoje.
Po registracijos atsiųsime sąskaitą apmokėjimui. Žaidimo dieną gausite prisijungimo nuorodą apmokėję sąskaitą.

Kaina

Viešas žaidimas
Kaina komandai

36

Moka vienas žmogus už visą komandą.

Žaidimo individualūs
užsakymai

nuo 280

300 € – iki 30 žm.

500 € – iki 50 žm.

700 € – iki 70 žm.

1000 € – iki 100 žm.

Įmonių renginiams
Šeimos šventėms