Apie slėpynes

Apie žaidimą

Daugiau nei 200 m2 visiškos tamsos

Begalinis labirintas, keisti daiktai, teminė muzika, garso ir šviesos gaudyklės, plyšiai, tuneliai ir daugybė vietų, kur galima pasislėpti! Nuotykiai „Slėpynės tamsoje“ skirti „dideliems“ vaikams – suaugusiems, jaunimui, paaugliams ir vaikams nuo 8 metų. Skirtingoms amžiaus grupėms paruošti skirtingi žaidimo scenarijai.

Emocijų ir įspūdžių generatorius

Pasiruoškite nuotykiams ypatingoje erdvėje – visiškoje tamsoje. Adrenalino dozė sveiko proto ribose garantuota, emocijų ir įspūdžių užteks ilgam. Žmogus 80% informacijos gauna per regėjimą. Todėl žaidimo metu teks vadovautis likusiais pojūčiais, intuicija ir atmintimi.
Mūsų tikslas – padėti jums prisijaukinti tamsą, įveikti baimę ir smagiai sužaisti.

Unikalus žaidimas stealth-action žanru

Pirmiausia, įsidėmėkite! TAMSU BAISU - ne pabėgimo kambarys, ir ne siaubo labirintas, ir ne žaidimai su lazeriniais ginklais. Mūsų formatas - NAUJOS KARTOS SLĖPYNĖS, kaip vaikystėje, tik visiškoje tamsoje, specialiai įrengtoje saugioje žaidybinėje erdvėje, kuri pripildyta garso ir šviesos efektais ir netikėtais siurprizais, pagal vaidmenų žaidimų taisykles. Tai komandinis žaidimas, kai vieni slepiasi, o kiti ieško.

Kodėl slėpynės

Nuostabi gimtadienio idėja

Tai visiškai naujas pramogų formatas Lietuvoje. Gimtadienio proga jubiliatas žaidžia nemokamai (specialios sąlygos gimtadieniams).
Po žaidimo pasivaišinti, pasimėgauti šventinių tortu ir pasidalinti įspūdžiais, galima jaukiame švenčių kambaryje.

Puiki proga susitikti su draugais

Tai puiki galimybė įdomiai, aktyviai praleisti laisvalaikį. Žaidimas skirtas tiems, kurie pavargo nuo sėdėjimo ofise, universitete ir mokykloje. O svarbiausia, smagūs nuotykiai sutelkia dalyvius.

Stilingas ir jaukus kambarys šventei

Po žaidimo švenčių kambaryje laukia arbata, kava, foto siena, įspūdžių veidrodis. Taip pat čia galima pasmaguriauti atneštomis vaišėmis.

D.U.K.

Jei į jūsų klausimą čia neradote atsakymą, susisiekite su mumis.

Taip, žaidimas yra saugus. Žaidimo zona yra specialiai įrengta, nėra traumuojančių daiktų. Prieš žaidimą žaidėjai išklauso saugos instruktažą ir gauna apsauginę įrangą – šalmus ir akinius.

Žinoma, kad gali. Vaikai pas mus švenčia gimtadienius ir žaidžia su malonumu. Taip pat ateina žaisti šeimos su vaikais.

Žaidimo dalyviu gali tapti kiekvienas, kuriam jau yra 8 metai. Žaidėjams nuo 8 iki 11 metų yra papildomos sąlygos.

Patogi apranga aktyviai veiklai, sportinė avalynė. SVARBU! Griežtai draudžiama avalynė su aukštakulniais.

Tai priklausys tik nuo jūsų. Tamsa geba prisitaikyti prie žaidėjų. Jeigu ateina paaugliai arba suaugusieji, tai ji nepraleis progos pakutenti nervus. Bet tai vyksta be kraupių gąsdinimų. Jeigu žaidžia vaikai, tai ji tampa draugiškesnė. Bet kuriuo atveju, jausit įtampą ir natūralų jaudulį. Tikrai neliūdėsit, nes žaidimų erdvė pilna siurprizų.

Esame Vilniaus centre, netoli Žaliojo tilto. Adresas - Šeimyniškių 5A.

SVARBU!Įėjimas yra iš kiemo pusės, už Slucko g. 3 namo (švenčių centras "Mažasis genijus") Žiūrėti žemėlapį

Priklauso nuo scenarijaus. Mažiausiai - nuo 2 žm., daugiausiai - iki 30 žm. (pasirinkus "Vaiduoklių medžiotojai" scenarijų).

Jūsų užregistruotu laiku žaidimo erdvė bus skirta tik Jūsų kompanijai. Kitų komandų lokacijoje nebus.